Robs Group

 

 

 

O mnie

 

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, zdobywane już w trakcie studiów. Współpracowałam z renomowanymi biurami projektowymi szlifując umiejętności projektowe. W 2013 roku zdecydowałam się otworzyć własną, autorską pracownię. Szeroko rozumiane projektowanie jest moją pasją i sposobem na życie. Uważam, że dobry projekt jest odbiciem harmonijnej współpracy oraz wspólnego zaufania inwestora i projektanta.

Moją specjalizacją jest architektura wnętrz, ale działam też na pograniczu designu, architektury oraz urbanistyki. Moje projekty cechuje funkcjonalność, oryginalność oraz wysoka jakość. Stawiam na rozwiązania nowoczesne, proste oraz „szyte na miarę”.

Cały czas staram się rozwijać i poszerzać ofertę. Biorę udział w szkoleniach, targach i festiwalach branżowych w Polsce i za granicą. Lubię obserwować nowinki i nadchodzące trendy w branży aby zawsze być na bieżąco i móc zaproponować klientom najlepsze dostępne rozwiązania.Zachęcam  do zapoznania się z zakładką OFERTA oraz PORTFOLIO 

 

Zapraszam do współpracy!

zietarska design logo