Robs Group
Year

2013

Status

Wyróżnienie w konkursie na aranżację nowej Pijalni Wedel

Colaboration

Katarzyna Jarzębowska

Category
Konkursy, Wnętrza
About This Project

Hasło “Fabryka Przyjemności” stało się bezpośrednią inspiracją do stworzenia aranżacji pijalni. Elementy industrialne jak miedziane rury, stal i koła zębate przeplatają się z miękkimi materiałami oraz delikatnymi kolorami. Do środka zaprasza wypływająca spod drzwi czekolada-wycieraczka. Wiszące krzesła-huśtawki pobudzają wyobraźnie i sprzyjają bujaniu w obłokach. Miękkie siedziska-kostki tworzą atmosferę zachęcającą do rozpłynięcia się w smaku i zapachu czekolady. Fantazyjny wystrój Pijalni Czekolady ma za zadanie potęgować doznania i pobudzać zmysły.

Projekt wprowadza nowatorskie podejściu do klienta. Pijalnia Czekolady pozwala nie tylko smakować ale i tworzyć.  Fabryka – kojarzy się z produkowaniem, zatem w części barowej oprócz klasycznej lady z pralinami znajdują się ściany z samoobsługowymi maszynami. Pełne pokręteł, taśm i dozowników zachęcają klienta do tworzenia własnych kompozycji ulubionych produktów.

Strefa kameralna to pomieszczenie z modułowymi siedziskami. Oprócz przytulnego klimatu wyjmowane poduszki dają możliwość organizowania przestrzeni w zależności od potrzeb użytkowników. Kanapy można łączyć dla większych grup osób lub wydzielać kameralne boksy.